• כלים לשירותך
  • עקבו אחרינו
  • כניסה לחשבון שלי
עמוד בית
האגודה הישראלית לחקר הפוריות (איל"ה)
הכנס השנתי של איל"ה

חברים יקרים,
 

הכנס השנתי של איל"ה מהווה מזה שנים רבות אירוע שיא בחיינו המקצועיים המשותפים ומאפשר לנו להיפגש באווירה נינוחה, חברית ובלתי פורמאלית ולחלוק את הישגינו המדעיים.


עד לפני מספר שבועות עוד קיווינו שאם נדחה את הכנס השנתי השנה נוכל לקיים אותו במתכונת יותר מוכרת וחברותית אבל המציאות טפחה על פני כולנו.


לאחר התלבטויות רבות החלטנו, שלמרות הפורמט החדש והמאתגר, אנו נעשה כל מאמץ אפשרי להמשיך את שגרת חיינו ונקיים את הכנס באופן מקוון ונאפשר במה לכל אחת ואחד מאתנו שטרח ועמל על עבודתו לכנס.  


הזמנו להרצות בכנס שניים ממיטב החוקרים העולמיים בתחומם ויחד עם מיטב עבודות מחקר מהארץ, אנו מתחילים היום כנס מדעי מעניין ומרתק מהשורה הראשונה!    


בנוסף, דאגנו לכך שאתר הכנס יישאר פתוח לצפייה למספר חודשים נוספים לאחר תום הכנס, כך שכל מי שיירשם לכנס מבעוד מועד יוכל בזמנו החופשי לצפות בכל הרצאה שיחפוץ.


אנו רוצים להודות מקרב לב לכל המרצים, יושבי הראש וחברי וועדות הפרס על התגייסותם ונכונותם להשתתף במשימה המאתגרת, לחברות המסחריות שעומדות לצידנו ובשבילנו בכל עת ובמיוחד בזמנים קשים אלו וכמובן לכל אחד ואחת מכם, שעושים את איל"ה למה שהיא - האגודה המקצועית המגוונת והמיוחדת ביותר.


לקראת בואם של חגי תשרי וראש השנה שבפתח אנו מאחלים לכולם שנה טובה - כזו שתאפשר לכולנו לנשום קצת יותר בקלות ופחות דרך המסכות.פר' אדריאן שולמן יו"ר

דר' דבורה שטרסבורגר

דר' שי אליצור

דר' אושרת שונברגר

דר' אסף בן מאיר

דר' דגנית ריכטר

דר' גליה אורון